E-mail: info@hanacke-stavby.cz
Tel.: 582 334 438

Hanácké stavby v médiích

HANÁCKÉ STAVBY NEJEN STAVÍ, ALE TAKY SE BAVÍ

foto-vecernikPřesně dvacet let funguje úspěšná prostějovská společnost Hanácké stavby, která se zaměřuje jak na zemědělské a průmyslové objekty, tak i na výstavbu rodinných domů. Její zaměstnanci, obchodní partneři a přátelé toto výročí oslavili na Dnu stavebníka, který se konal poslední červnový pátek v Mostkovicích.

Všichni, kteří mají co do činění s Hanáckými stavbami, se pravidelně setkávali před Vánoci. Loni navíc vznikla tradice předprázdninového Dne stavebníka. Páteční akce probíhala v příjemné a přátelské atmosféře, ke které přispělo i vystoupení folkové skupiny Scarabeus. „Děkuji Bohu za to, že mohu pracovat s takovým týmem,“ řekla při této příležitosti jednatelka společnosti Nadija Tůma. Hanácké stavby jsou již od roku 1995 mimo mnoha jiného specialisty na zemědělské stavby například na rekonstrukci objektů pro ustájení a chov skotu a prasat včetně technického zázemí. www.fulmira.cz „S Hanáckými stavbami spolupracujeme už přibližně tři roky. S tím, co pro nás dosud udělali, jsme spokojeni a doufám, že budeme spolupracovat i nadále,“ prohlásil při této příležitosti jednatel zemědělské společnosti Rols Lešany Vladimír Sehnal.

Obdobně hovořil i Jiří Fojtík ze společnosti Agro Moravia, který zdůraznil bezproblémovou komunikaci při uplatňování konkrétních požadavků.

zdroj: Prostějovký Večerník | autor: Martin Zaoral | datum vydání: 29.6.2015

Back to Top